ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

ПРОБЛЕМ НА САЙТА!!!!!!!!!!!!

Go down 
АвторСъобщение
vireto
Новак
Новак

Брой мнения : 41
Registration date : 15.10.2007

ПисанеЗаглавие: ПРОБЛЕМ НА САЙТА!!!!!!!!!!!!   Съб Май 10, 2008 1:15 pm

Аз много харесвам този сайт, много му се кефя, но виждам един много голям проблем - НИКОЙ НЕ ПИШЕ В ФОРУМА!
Когато влезете при търсене на потребители ще видите само няколко активни и другите : "0 Мнения"...
Какъв е проблема защо не пишете, ако нямате какво да кажете по някоя тема сложете нова и пишете спокойно.Пишете поне нещо и покажете по този начин малко уважение към администратора, който е сам, други сайтове с по двама, трима админа, а тук един, но му пука за сайта както и на мен.Пишете малко за да се популяризира сайта... вижте www.tupacbg.com от по малко от година съм в него и аз само имам написани 427 мнения, а има потребители с по 3000 и дори 4000 мнения.Всяко начало е трудно и в момента сайта, благодарение на вас е световно НЕизвестен, но ако започнете малко по малко да полагате усилия да качвате новини и интересни теми след време ще имаме поне 50 000 мнения, а не 301 както сега.Аз се опитвам да пиша повече, но никой не отговаря.Поне едно мнение сложете за нещо.Човека не си блъска главата за да си пишат 3 човека в сайта, може и в скайп да си пишем...Просто е хубаво да се разрасне бързо сайта и да трупа преднина пред другите, защото това е ужасно така сайта да е супер готин, а никой да не го оценява.Дори и Невена се популяризира благодарение на сайта (за това в село не повече от 10 човека знаят коя е), чрез сайта правите и нейна реклама, поне заради това пишете.Аз просто не знам вие защо се регистрирате, заради някаква статистика ли, съмнявам се да е заради сайта или Невена...

Вижте:
Профила ми в фенсайта на ТУПАК
Форума вижте колко коментари са написани

Бъдете активни и пишете в старите, пускайте нови теми и просто давайте сайта на всеки да се регистрира (все едно, че ще пише ама айде)!

Последната промяна е направена от vireto на Нед Май 11, 2008 11:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.tupacbg.com
vireto
Новак
Новак

Брой мнения : 41
Registration date : 15.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОБЛЕМ НА САЙТА!!!!!!!!!!!!   Нед Май 11, 2008 5:48 am

Видяна 6 пъти 0 отговора...
Давайте в същия дух и после и тия които пишат ше спрат...
Вижте профила на потребителя http://www.tupacbg.com
Dadooo
Admin
Admin

Брой мнения : 220
Registration date : 18.08.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОБЛЕМ НА САЙТА!!!!!!!!!!!!   Нед Май 11, 2008 12:35 pm

Адски си прав, но не може на сила да ги караме.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОБЛЕМ НА САЙТА!!!!!!!!!!!!   

ПРОБЛЕМ НА САЙТА!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободна зона :: Дискусии-
Идете на: